top of page

Kablo Muhafaza Borulari

TS EN 50086 kalite standartlarına uygun olarak üretilmektedir. İsteğe bağlı kangal ve boy olarak üretim yapılmaktadır. Eralsen boru telekomünikasyon ve tedaş borularımız çevreye karşı göstermiş olduğu üstün mukavemetinden dolayı yaygın kullanılmaktadır. Fiber optik kılıf borusu olarak ürettiğimiz Hdpe boruları tekli ve çoklu olarak üretilmektedir

                          Ek Parçalar

HDPE Çift Cidarlı Altyapı Tesisat Borusu, (450 N)
Tip 450 N Kullanım Alanları: Enerji ve Komünikasyon altyapı tesisatlarında, kablo muhafaza borusu olarak.Altyapı sisteminin yoğun olduğu ( havaalanları, fuar alanları, spor tesisleri vs..) tesislerde boru desteği kullanılarak yatay ve düşey çok katmanlı boru bloğu ( duct bank) şeklinde tesis edilerek, birim hacimden daha fazla yararlanılması sağlanır.Bu sistem sayesinde AG ve OG kabloları, istenilen aralık oluşturularak aynı blok içerisinde tesis edilebilir.
HDPE Çift Cidarlı Borular, Komünikasyon endüstrisinde, Geniş Bantlı ve Koaksiyel kabloların korunması için mükemmel performans sağlar, söz konusu kabloların işletme ömürlerinin uzamasını sağlar.

Teknik Özellikler

Standart:TS EN 50086-2-4 / 26.03.2003

Malzeme:HDPE / Yüksek Yoğunluklu Polietilen

Sıkıştırma Dayanımı:450 NewtonTip: 450

Darbe Dayanımı:5 kg/570 mm/ - 5ºCTip: N

bottom of page